Rejsy i czartery.... Zapraszamy na pokład s/y Mahagoni

 

 Zapraszamy na pokład jachtu s/y Mahagoni, odrestaurowanego z użyciem tradycyjnych i szlachetnych materiałów szkutniczych, komfortowo wyposażonego (kambuz z lodówką, , toaleta z prysznicem i ciepłą wodą, multimedialne wyposażenie RTV/DVD, nawigacja satelitarna, komputer ze stałym dostępem do internetu, silnik stacjonarny, ogrzewanie), wraz z załogą, zakwaterowaniem na jachcie, wyżywieniem, przeprowadzaniem szkolenia żeglarskiego.

Naszym załogom oferujemy organizację czasu wolnego i rozrywek dodatkowych (wieczory z szantami, filmowanie i fotografowanie przyrody, zwiedzanie interesujących miejsc, teoria żeglowania, historia żeglarstwa, wędkowanie.

 

 


 

W związku ze specyfiką jachtu, jego masą i nietypowym osprzętem czarter zawsze łączy się z obecnością i obsługą załogi stałej składającej się z 2 osób - Kapitana i Bosmana.

Proponujemy więc żeglowanie również tym wszystkim, którzy nie mogą lub nie chcą samodzielnie wynajmować jachtów i organizować rejsu.

 

 


 

 

 

Rejsy Motorówką GLASTRON
- do samodzielnego wynajęcia, nie wymaga uprawnień, moc silnika ograniczona do 9,9 KM.  Motorówkę można prowadzić samodzielnie lub z naszym sternikiem.

 

Godzina wynajęcia motorówki bez sternika - 110.00zł

Godzina wynajęcia motorówki ze sternikiem -220.00zł

 

(cena zawiera: opłatę za jacht motorowy, paliwo do jachtu, ubezpieczenie jachtu i NNW załogi)  Ilość osób – max. 5.

 

Motorówka dostępna jest codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
691 065 331

 

Propozycje rejsów..

 

Rejsy spacerowe Jachtem Flagowym Hotelu Zamek RYN****
- zabytkowym, ponad stuletnim s/y Mahagoni.

Proponujemy niezapomniane wrażenia z pokładu prawdziwego morskiego kutra gaflowego, jednego z najstarszych sprawnych jachtów żaglowych w europie.

Proponujemy następujące rodzaje i ceny rejsów :        cennik indywidualny

 

1. czarter spacerowy godzinny - (zapraszamy na pokład do 8 osób). Nasi goście wchodzą na pokład od godz 10.00. W tym czasie zapewniamy żeglowanie i podstawowe szkolenie żeglarskie (zaproszenie dotyczy dni w których jacht nie jest wyczarterowany na całą dobę).  
Cena 1 godziny: 40 zł brutto za 1 osobę (minimalna ilość gości – 3 osoby lub 140.00 zł za godzinę)

 

2. czarter spacerowy całodniowy - (zapraszamy na pokład do 8 osób). Nasi goście wchodzą na pokład o godz 10.00, wracamy około godziny 16.00.  W tym czasie zapewniamy żeglowanie i podstawowe szkolenie żeglarskie, lekki posiłek  (zaproszenie dotyczy dni w których jacht nie jest wyczarterowany na całą dobę).  

Cena wyczreterowania jachtu na 6 godzin 460.00 zł, zapraszamy do 8 osób.

 

3. czarter dobowy 24 godziny – (do dyspozycji 6  koi w kabinie dziobowej i na mesie). Nasi goście wchodzą na pokład o godz. 10.00 i schodzą z pokładu o godz. 10.00 dnia następnego.
W ramach czarteru dobowego zapewniamy naszym gościom żeglowanie oraz pełną obsługę wraz z wyżywieniem, nocleg na kotwicy lub w cichym porcie. Dla zapewnienia komfortu gościom  załoga stała może nocować poza jachtem.  

Cena wyczarterowania jachtu na dobę wynosi 860.00 zł

 

4. Wieczorki kapitańskie - (zapraszamy na pokład do 6 osób). To zaproszenie na wieczorną romantyczną kolację w czasie której Kapitan będzie się popisywał swoim kunsztem kulinarnym. Zapraszamy zamiast do pubu w mieście na nasz pokład w godz. 19.00 – 21.00 (zaproszenie dotyczy dni w których jacht nie jest wyczarterowany na całą dobę).  

Cena 1 biletu: 110 zł brutto za 1 osobę (minimalna ilość gości – 2 osoby)

 

5. czarter specjalny  - (zapraszamy na pokład do 6 osób). To pomysł na zorganizowanie dla naszych gości czegoś wyjątkowego na ich specjalne życzenie. Proponujemy obsługę imprez firmowych, uroczystości okolicznościowych, spotkań biznesowych itp. Postaramy się sprostać wszelkim wymaganiom.  

Cena uzależniona od wymagań czarterującego.Copyright 2010 by firma. all rights reserved.