Ofarta dla gości Hotelu ZAMEK RYN****

W tym roku po 2 latach nieobecności powracamy z jachtem na jezioro ryńskie i wznawiamy współpracę z Hotelem Zamek Ryn****.

Będziemy kontynuować współpracę z roku 2011 i 2012 kiedy to reprezentowaliśmy Hotel  jako  

Jacht Flagowy Hotelu Zamek Ryn****


RYN to urocze miasteczko na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nowoczesna Ekomarina, odbudowane nowoczesne nabrzeże, wiele tawern i ciekawych miejsc kusi żeglarzy i turystów. XIV wieczny Hotel Zamek RYN**** i Gościniec Ryński Młyn to prawdziwe perły Mazur

 

Dla gości hotelowych przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje i obniżyliśmy ceny naszych usług.

W związku ze specyfiką jachtu, jego masą i nietypowym osprzętem czarter zawsze łączy się z obecnością i obsługą załogi stałej.

Proponujemy więc żeglowanie również tym wszystkim, którzy nie mogą lub nie chcą samodzielnie wynajmować jachtów i organizować rejsu.

 

  

Rejsy spacerowe Jachtem Flagowym Hotelu Zamek RYN**** - zabytkowym, ponad stuletnim s/y Mahagoni.
Proponujemy niezapomniane wrażenia z pokładu prawdziwego morskiego kutra gaflowego, jedynego ocalałego do dzisiaj egzemplarza jachtu tej klasy, jednego z najstarszych sprawnych jachtów żaglowych w europie.

Proponujemy następujące rodzaje i ceny rejsów :         

cennik dla gości Hotelu Zamek Ryn****

Kontakt z Kapitanem jachtu: tel. 691 065 331

 

1. czarter spacerowy godzinny - (zapraszamy na pokład do 8 osób). Nasi goście wchodzą na pokład od godz 10.00. W tym czasie zapewniamy żeglowanie i podstawowe szkolenie żeglarskie (zaproszenie dotyczy dni w których jacht nie jest wyczarterowany na całą dobę).  
Cena 1 godziny: 35 zł brutto za 1 osobę (minimalna ilość gości – 3 osoby lub 120.00 zł za godzinę)

 

2. czarter spacerowy całodniowy - (zapraszamy na pokład do 8 osób). Nasi goście wchodzą na pokład o godz 10.00, wracamy około godziny 16.00.  W tym czasie zapewniamy żeglowanie i podstawowe szkolenie żeglarskie, lekki posiłek  (zaproszenie dotyczy dni w których jacht nie jest wyczarterowany na całą dobę).  

Cena wyczreterowania jachtu na 6 godzin 420.00 zł, zapraszamy do 8 osób.

 

3. czarter dobowy 24 godziny – (do dyspozycji 6  koi w kabinie dziobowej i na mesie). Nasi goście wchodzą na pokład o godz. 10.00 i schodzą z pokładu o godz. 10.00 dnia następnego.
W ramach czarteru dobowego zapewniamy naszym gościom żeglowanie oraz pełną obsługę wraz z wyżywieniem, nocleg na kotwicy lub w cichym porcie. Dla zapewnienia komfortu gościom  załoga stała może nocować poza jachtem.  

Cena wyczarterowania jachtu na dobę wynosi 760.00 zł

 

4. Wieczorki kapitańskie - (zapraszamy na pokład do 6 osób). To zaproszenie na wieczorną romantyczną kolację w czasie której Kapitan będzie się popisywał swoim kunsztem kulinarnym. Zapraszamy zamiast do pubu w mieście na nasz pokład w godz. 19.00 – 21.00 (zaproszenie dotyczy dni w których jacht nie jest wyczarterowany na całą dobę).  

Cena 1 biletu: 100 zł brutto za 1 osobę (minimalna ilość gości – 2 osoby)

 

5. czarter specjalny  - (zapraszamy na pokład do 6 osób). To pomysł na zorganizowanie dla naszych gości czegoś wyjątkowego na ich specjalne życzenie. Proponujemy obsługę imprez firmowych, uroczystości okolicznościowych, spotkań biznesowych itp. Postaramy się sprostać wszelkim wymaganiom.  

Cena uzależniona od wymagań czarterującego.

 


 

Rejsy Motorówką GLASTRON
- do samodzielnego wynajęcia, nie wymaga uprawnień, moc silnika ograniczona do 9,9 KM.

 

Motorówkę można prowadzić samodzielnie lub z naszym sternikiem.

 

Godz. wynajęcia motorówki bez sternika - 100.00zł

Godz. wynajęcia motorówki ze sternikiem -200.00zł

 

Motorówka dostępna jest codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: 691 065 331

 

(cena zawiera: opłatę za jacht motorowy, paliwo do jachtu, ubezpieczenie jachtu i NNW załogi)
Ilość osób – max. 5.


Copyright 2010 by firma. all rights reserved.